De nieuwe Lahoux Spotter 35 is de ideale warmtebeeldcamera voor in het bos. Dankzij de detector met een pixelpitch van 12 µm kenmerkt het toestel zich door een aanzienlijk scherper en contrastrijker beeld. In combinatie met de 35 mm lens is het detectiebereik groot, maar is het gezichtsveld om technische redenen wat kleiner.
De beeldsnelheid van 50 Hz zorgt voor een absoluut trillingsvrij beeld en de vier beeldmodi (witheet, zwartheet, roodheet en pseudokleuren) zorgen voor een perfecte weergave. Bovendien is het bij de Lahoux Spotter 35 via de geïntegreerde foto- en videofunctie mogelijk om via een Android- of iOS app, tot een maximale afstand van 50 meter, live mee te kijken of foto’s of video te verzenden.
De Spotter 35 heeft een interne opslag van 8GB. De nachtkijker beschikt over een USB poort voor gegevensoverdracht en het opladen van de accu. Met een volle accu kan de warmtebeeldkijker zo'n 7 uur gebruikt worden.
Prijs | € 2.150,00 |
Gewicht | 0,45 kg |
Afmetingen | 18, 6 x 6,5 x 6,4 cm |